31 травня-Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням

31 травня-Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням

Напередодні Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням який встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я та відзначається 31 травня кожного року в Професійно-технічному училищі №17для здобувачів освіти проведено ряд заходів спрямованих на боротьбу з тютюнопалінням та інформуванням про залежну та шкідливу звичку та антитютюнові акції.У березні 2006року Верховна Рада України ратифікувала Рамкову конвенцію ВООЗ з боротьби проти тютюну.

26 травня 2021 року на виробничому комбінаті в лабораторії кухарів для 13групи та 14групи лабораторії бджолярів психологом Л.Бакуменко та бібліотекарем училища проведено бесіду -застереження "Геть паління-ми за здорове покоління" .

Психолог училища розповіла про причини появи тютюнопаління , види залежностей,способи виходу із стану залежності. Разом підрахували вартість "задоволення" та використання цих коштів на корисні потреби.

Здобувачам освіти було запропоновано сюжетно-рольову гру, де в сімейній ситуації потрібно було вирішувати важливі моменти пов'язані з палінням дитини. Вправно, розумно з аргументами було проблему розв'язано . Кожний для себе зробив висновок, що кожна година, день, місяць та рік без сигарет-крок до покращення здоров'я. Кинути курити важливе рішення і шанс прожити довге життя з меншою шкодою для здоров'я та всіх оточуючих.

Бібліотекар училища підготувала інформаційний коллаж "Стоп палінню!".

Завершився захід висловом Оноре де Бальзака"Тютюн завдає шкоди тілу,руйнує розум,отупляє нації",тож задуматись треба вчасно, адже молодь наше майбутнє.

Кiлькiсть переглядiв: 372