Інформаційна година "Хто такий Святий Валентин?"

14 лютого - це День всіх закоханих, святкувати його можна і потрібно не тільки тим, у кого є друга половинка. 14 лютого стосується всіх, хто вірить в світле і щире почуття.

В Професійно-технічному училищі №17 відбулась інформаційна година "Хто такий Св. Валентин?", для учнів 11 групи, бібліотекар Тенетко А.А. розповіла, що покровителем свята вважається Валентин - юнак, який проживав в п'ятому столітті в Римській імперії. Його діяльність покрита загадками: за однією версією, Валентин був цілителем, за іншою- священником. У першому випадку заведено вважати, що чоловік за допомогою своєї надсили лікував людей, а ті, у свою чергу несли йому записки з проханнями про зцілення. Одного разу Валентин за це поплатився і потрапив дов'язниці. Там, мовить легенда, охоронець попросив його вилікувати від недуги свою дочку, що у Валентина успішно вийшло. Після цього дівчина в нього закохалася. Фінал цієї історії трагічний - 14 лютого Валентина стратили, але перед своєю смертю він зізнався в коханні своїй коханій листі. Вважається, що з того моменту стало прийнято дарувати валентинки. Про те, як святкують це свято в Японії, Англії, Данії та Шотландії. Учням дуже сподобалися звичаї дарування шоколаду юнакам від дівчат,бо саме японці вважають що солодкий шоколад здатен передати силу кохання.

Далі психолог Бакуменко Л.С. продовжила тему кохання, як категорія психологічна, як можна сприймати це свято, на кого розповсюджується кохання, та відповідальність в стосунках між чоловіком та жінкою. Звернула увагу на застосування критичного мислення при перегляді кінофільмів про кохання. Учні з задоволенням взяли участь у грі "Скажи мені добре слово", адже прояв любові виражається словами, і які ці слова почули на цьому заході.

Для них було приготовано серце вироблене своїми руками- це символ свята, настрою та кохання, та вручено сувеніри.

/Files/images/ato/IMG-85b8cf98346884cf12f0759534acaf1c-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1066