"Крути-бій за майбутнє"

29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

В цей день учні 23 групи Професійно-технічного училища №17 разом з викладачем історії Мірошніченко Н. побували у Братській Центральній районній бібліотеці ,де для них бібліотекар Н.Команівська презентувала фільм "Памятай про Крути".та познайомила з літературою по даній темі. Запрошені згадали й вшанували самовідданий подвиг юних патріотів, котрі 29 січня 1918 року пішли, сповнені молодечого запалу, віри в перемогу, на захист своєї держави і майже всі загинули у битві.

/Files/images/2020/image002.jpg

До 102-річниці цих подій у бібліотеці Професійно-технічного училища №17 оформлено тематичну виставку "Крути-бій за майбутнє", з якою познайомилися учні 33 групи професії "Кухар".Бібліотекар А.Тенетко розповіла про бій під Крутами та познайомила з книгами : Ю.Сороки "Бій під Крутами", "Героїка трагедії Крут ", "Крути"-де матеріали,дослідження, кіносценарій.

/Files/images/2020/image003.jpg/Files/images/2020/image004.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1540