«Зроби іграшку-врятуй Планету»

В переддень нового року, який є сподіванням на надію, щастя та успіх, радість нових починань в ПТУ №17 був представлений екологічний проект «Зроби іграшку-врятуй Планету», з метою свідомого життя на нашій землі.

Учнями 13 групи та вчителя екології Макади Вікторії Михайлівни була ініціатива всеучилищної акції: «Випив каву,- кинь стаканчик в коробку», яка проводилась на протязі тижня. Зібрані стакани були використані вдруге, а саме – з них були виготовленні іграшки до ялинки училища. За тиждень було зібрано 174 стакани, тож ми дізналися і кількість споживання кави, та сміття від використаних стаканів.

Цікаво, що сам стаканчик покритий полістироловою плівкою. Саме цей водонепроникний шар робить переробку паперових стаканів неможливою.

Для того, щоб переробити ці стакани, необхідно відділити картон від плівки. Але це не можливо. Тому паперовий стакан – це не переробне сміття, яке буде на сміттєзвалищі, або в нашій з вами річці.

Тяжкою обставиною в паперових стаканах є фарба. Яка є небезпечною для нашого здоров′я.

Цим проектом показали, як зменшити споживання, а саме не купуючи новорічних іграшок для ялинки, а переробили паперові стакани на іграшки, які сподобались всім та будуть використовуватися ще не один рік.

Основиний месидж цього проекту: «Ми хочемо жити на екологічно чистій землі, дихати чистим повітрям! Це залежить від кожного з нас».


Галерея "«Зроби іграшку-врятуй Планету»"


Кiлькiсть переглядiв: 1295