1 грудня-Всесвітній день боротьби зі СНІДом

02 грудня в ПТУ №17 з учнями 21 групи психологом Бакуменко Л. було проведено тренінг"Вірус імунодефіциту людини ( ВІЛ) і синдром набутого імунодефіциту (CНІД) ".

Метою заняття було надати учням знання про ВІЛ і СНІД, історію виникнення ,шляхи передачі та засоби запобігання інфікуванню;сприяти формуванню толерантного ставлення до людей ,які живуть з ВІЛ.

В ході заняття учнів інформували про "Вірус імунодефіциту людини "(ВІЛ) і СНІД.Провели мозковий штурм "Як передається вірус? після якої учні почули інформацію про шляхи передачі ВІЛ.Була проведена вправа "ВІЛ не передається через..., учні оцінили ступені ризику і вправі "Оцінка ступеня ризику",де для себе аналізували чи високим є ризик інфікування,середнім та низьким.

Бібліотекар А.Тенетко підготувала інформаційну викладку-попередження літератури по темі ВІЛ (СНІДу) «Знати – щоб жити!», та розповіла про "Червону стрічку - яка є символом боротьби проти СНІДу та символом усвідомлення важливості проблеми.".Роздала для ознайомлення буклети "ВІЛ/СНІД:виклик людині!!!, "Не дай СНІДу шанс" та запевнила ,що краща вакцина від СНІДу-інформація.

Учні винесли для себе знання необхідні для безпечного життя в сучасному світі де статистика по ВІЛ,СНІДу зростає з кожним роком.

/Files/images/2019/IMG_20191202_111604.jpg

/Files/images/2019/IMG_20191202_113200.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 758