150-річчя створення Періодичної таблиці хімічних елементів

Організація Об′єднаних Націй проголосила 2019 рік – роком Періодичної таблиці хімічних елементів.

В Братському професійно – технічному училищі № 17 проведено відкритий виховний захід для учнів груп № 13, 33 за професією кухар на тему: « 150 - річчя створення Періодичної таблиці хімічних елементів.»

/Files/images/2019/Фото1.jpg

Розпочала виховний захід викладач хімії Макада В.М., яка розповіла про створення періодичної системи елементів Д. І. Менделєєва.

Продовжили виховний захід учні, які підготували повідомлення про біографію Російського вченого, про відкриття періодичного закону.

/Files/images/2019/Фото2.jpg

Учениця групи № 13 Степанченко Олександра підготувала повідомлення про роль хімічних елементів у продуктах харчування, так як це було важливим, адже навчаються вони на кухарів.

/Files/images/2019/Фото3.jpg

Вікторину: « У країні хімічних елементів» провела Забережня Юля, а інші учасники показували на періодичній системі хімічних елементів назви елементів, які названі на честь видатних учених.

Продовжили виховний захід загадки про періодичну систему та хімічні елементи, які підготувала учениця Мушкет Надія.

/Files/images/2019/Фото4.jpg

Бібліотекар училища Тенетко А.А. ознайомила з виставкою літератури: « Творець періодичної системи хімічних елементів.»

/Files/images/2019/Фото5.jpg

Викладач хімії підвела підсумки про одне з найбільш важливих наукових досягнень – періодичної системи, що відбиває суть не тільки хімії, але також інших дисциплін. Вона являє собою унікальний інструмент, що дає вченим можливість передбачати появу та властивості елементів на Землі і у Всесвіті в цілому. Без якої неможливо було б проведення цілого ряду досліджень.

/Files/images/2019/Фото6.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 2001