Творцем може бути кожен

« Творцем може бути кожен, якщо у нього є те, що його надихає» Платон.

Під таким гаслом 09 квітня відбувся «Мистецький простір» в бібліотеці Професійно-технічного училища №17, з метою розвитку творчих здібностей учнів, який організували психолог Бакуменко Л.С., бібліотекар Тенетко А.А., та майстер в/н Кузьменко Л.В.

Свої роботи представили учні 23 групи «Кухарі», а саме Резніченко Валерій, Куліш Ілана, Соколова Олена, та 13 групи «Кухарі» Біла Любов.

Напрямок робіт різноманітний, так малюнки були в стилі графіті, натюрморт – це роботи Резніченка Валерія, казковий світ відображений в малюнках Куліш Ілани, та роботи олівцем і вишивка Соколової Олени.

Відбувся міжособистісний діалог де почули з чого починається захоплення, чому така тематика вибраних робіт для малювання, що треба для подальшого розвитку таланту та роль творчості в житті людини.

Серед учнів училища є вишивальниця Біла Любов в якої більшість вишитих робіт патріотичного спрямування, рушники, монохромна вишивка, та дитячі мотиви . Неодноразово Любов була нагороджена дипломами за представлені роботи, має велике бажання , щоб і на далі продовжувати своє вміння та кількість робіт.

Роботи учнів, яких були представлені, нагороджені грамотами від дирекції училища.

/Files/images/2019/tvortsi-image002.jpg/Files/images/2019/tvortsi-image003.jpg/Files/images/2019/tvortsi-image005.jpg

«Мистецький простір» продовжився зустріччю з талановитою братчанкою Оленою Василівною Мірошніченко, яка познайомила учнів з своїми творчими роботами. Стиль робіт різноманітний – декупаж, виготовлення подушок, інтер’єрних іграшок , та ляльок Тільд. Розповіла як починалося захоплення, як змінювалися напрямки технік, як можна використовувати ці техніки практично в житті. Націлила дітей на заняття творчістю, адже це те, що дарує радість та задоволення.

Світ її творчості наскільки широкий, що в розмові почули й рецепт її улюбленого торту, учням було цікаво, так як вони майбутні кухарі, адже Олена з родини творчих людей, з любов’ю згадала про свою бабусю, яка вміла шити, та маму, яка привила любов до випічки та шиття. А Олена продовжує, та дарує людям радість своїми роботами, та знаходить час, щоб прийти і надихнути учнів на творчий шлях .

« Не бійтеся робити те, чого не вмієте. Пам’ятайте: ковчег збудував любитель, професіонали збудували «Титанік».

/Files/images/2019/tvortsi-image007.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 2247