Чорнобильська трагедія

Ось уже 35 років дзвони Чорнобиля стукають в наші серця. Змушують нас зупинитись і озирнутись у той страшний 1986-й... Саме 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався вибух,який повністю зруйнував реактор, і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Чорнобильську катастрофу вважають найбільшою за всю історію ядерної енергетики за кількістю загиблих і потерпілих від дії її наслідків людей, і за економічними збитками.

Про дану трагедію знято багато фільмів,написано масу статей та репортажів. Пропричини та жахливі наслідки аварії на ЧАЕС розповідаєтематична добірка« Трагічні дзвони Чорнобиля» яка оформлена в бібліотеці училища.

Проходять роки після аварії на ЧАЕС та не вщухає біль. Ще довго ми будемо відчувати на собінаслідки трагедії, ще довго чутимемо її гіркі дзвони. Вони лунають за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, тих хто заплатив за помилку своїм власним життям та здоров'ям. Щороку ми разом згадуємо і сумуємо за героями,які віддали власні життя заради наших. Вічна і світла їм пам'ять.

Кiлькiсть переглядiв: 833