На щастя, на здоров 'я, на Новий рік!

Новий рікк – одне з найдавніших і найпопулярніших зимових календарних свят. Протягом багатьох століть щорічно відзначають його у всіх країнах світу і на всіх континентах, знають, люблять, і яке з нетерпінням чекають дорослі та діти. Адже Новий рік - одне з небагатьох свят, що об`єднує все людство, за всіх часів у різних народів існували й існують свої традиції зустрічі Нового року та своя святкова атрибутика.

В ці святкові дні в читальному залі бібліотеки Професійно-технічного училища №17 оформлена книжково-журнальна інсталяція - «На щастя,на здоров'я, на Новий рік!». Її матеріали розповідають про традиції святкування Нового року та Різдва Христового в Україні та світі. Виставка зацікавить незвичайними рецептами,адже кожна господиня свій майстер-клас проведе у себе на кухні з рецептами новорічних та різдвяних страв. Бо Новий рік і Різдво на порозі-а це означає ,що у всіх приємні святкові приготування.

Справжньою прикрасою читального залу є казковий Сніговичок та ялинка ,які створені для настрою та нагадування,що незабаром приближається Новий рік,рік бика!

Хочеться побажати викладачам ,майстрам ,учням та всім українцям гарного кулінарного позитиву - Різдвяного шарму,м'ясної поляни та сирного делікатесу на столі,апельсинового куражу в стаканах,щоб пікся різдвяний штолень в духовці а симфонія смаку нагадувала про свято Нового року.

Рік бика хай прийде і здоров'я принесе,миру та злагоди всім родинам!

Кiлькiсть переглядiв: 1314