Презентація книги учням училища "Ми памятаємо:1941-1945"

Бібліотекар училища Тенетко Алла Анатоліївна була запрошена на презентацію книги , яка відбулася 03 червня в районному будинку культури.

Напередодні 75-річчя Перемоги у видавництві "Іліон"вийшла з друку книга"Ми памятаємо:1941-1945".Ініціатива створення книги належить журналістам газети “Перемога” Ользі Бакуменко та Наталії Бенковській, голові районної ради Людмилі Суровцевій, депутату районної ради Любові Московщук та директору Братської ЦБС Світлані Недашківській. Про те, як створювалася книга “Ми пам'ятаємо.1941-1945…”, як виникла ідея її створення, спогади про своїх рідних та іншу цікаву інформацію розповіли упорядник книги, Член національної спілки журналістів України Ольга Бакуменко та інші учасники презентації.

Книга містить інформацію про учасників Другої світової війни, які проживали в нашому районі, їх спогади, спогади їх дітей, рідних і близьких про них, публікації з районної газети “Перемога”, фотознімки та списки імен, які викарбувані на гранітних обелісках населених пунктів нашого району.

15.06.2020 року в стінах училища була презентована книга бібліотекарем учням 21 групи. Для того, щоб молодь училища познайомилася зі сторінками книги, та подвиг наших славних земляків. Адже інформація про них збиралася багато років, та узагальнювалася для знання історії з фактами та спогадами самих учасників тієї великої війни.

Учні знаходили інформацію про своїх дідів та прадідів, якізахищали територію колишнього СССР від німецьких окупантів. В ній про кожне село Братського району.

Важливим є те, що в Миколаївській області до 75- річчя Перемоги вийшла книга тільки в Братському районі.

Ми вдячні Віктору ЖЕВАНОВУ, за те, що виступив спонсором, та придбав цінну книгу для нашої бібліотеки. Він в минулому майстер виробничого навчання Братського ПТУ № 17 і розуміє про важливість патріотичного виховання молоді.

Та вдячні Ольгі БАКУМЕНКО за запрошення на презентацію бібліотекаря училища, та за вклад журналістської роботи в пошуку даних та систематизування всієї інформації по району.

Кiлькiсть переглядiв: 1350