Афганістан – вічний біль та неспокій

15 лютого-День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої памяті героїчні подвиги,приклади мужності і вірності військовому обов’язку,які продемонстрували тисячі синів і дочок України.15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько - узбекський кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День памяті воїнів-інтернаціоналістів,День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Для учнів Професійно-технічного училища №17 бібліотекар А.Тенетко підготувала газетно-журнальну експозицію «Афганістан - мій біль,моя пекуча память»,яка акцентує увагу на важких, жахливих буднях війни. Адже афганська війна не стала загальною бідою нашого народу, а залишилася бідою тільки тих, хто в ній приймав участь. Для більшості людей вона далека, чужа і невідома. Афганська війна – це не тільки не тільки трагедія,це ще доблесть і мужність людей, які побували в епіцентрі кривавого конфлікту, та застереження на майбутнє.

/Files/images/2019/afgan-image002.jpg

Учні професійно-технічного училища №17 були запрошені до Братської центральної районної бібліотеки, де відбулася презентація виставки –вшанування «Афганістан:вогненна пам'ять і священний біль » яку презентувала бібліотекар Г.Безпалко. На фото-виставкі фотографії наших земляків,які брали участь в боях в Афганістані,зустрічі та фото побратимів.

/Files/images/2019/afgan-image003.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1631