Година вшанування «Правда про Голокост»

Щоб вшанувати пам'ять загиблих під час Голокосту 28 січня 2019 року в Професійно-технічному училищі №17 зібралися учні 24,23 груп разом з майстром виробничого навчання Л.Кузьменко та класним керівником Н.Мірошніченко .

На захід була запрошена бібліотекар Братської Центральної районної бібліотеки Г.Безпалко,яка розповіла про страшне і нелюдське явище,яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву – Голокост. Це призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв,а також незліченної кількості представників інших нацменшин,породжене ненавистю і фанатизмом,занятим расизмом і принизливими забобонами,які панували тоді в фашистській Німеччини -не повинно повторитися!

Учні переглянули фільм,змішаний з болем і кровю,стражданнями та муками безневинних людей-дітей,дорослих,старих... Познайомилися учні з виставкою літератури «Сказати хочу,та мовчу…» в яких факти про нелюдські події,доказ про те,що таке могло бути.

У цей День скорботи і памяті ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати цьому болю та втраті,імя якої Голокост !Будемо пам’ятати…

/Files/images/2019/image006-golokost.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 2147