Голодомор 1932-1933

Кожного року третій тиждень листопада в нашій країні поминальний по жертвах штучного голоду в Україні-Голодомору 1932-1933рр. Ця трагедія спричинена суцільною колективізацією , людиноненависницькою політикою сталінських часів, сумнозвісними хлібними заготівлями.
Не було ані війни, ані стихійного лиха, ані пошесті. Як сталося, без стихії, без засухи, без війни, в самому центрі Європи, в Україні, яка незадовго перед цим була житницею континенту, небачений голод звів у могилу мільйони людей? Що це було і заради чого? Це був геноцид. Це була безкровна війна тоталітарної системи проти українського народу.

Про нелюдські знущання з людей та всього світу,про муки біль страждання тих далеких часів розповіла бібліотекар Тенетко А.в бібліотеці професійно-технічномо училища №17 для учнів 23 групи . Про причини та наслідки жахливої трагедії українського народу представлена виставка-факт «Незгасна свіча болю і скорботи». Свічку світлої памяті запалили учні 23 групи по душах убієнних голодом та політичними репресіями.

/Files/images/2018/image001-golodomor.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1940