Повернутися до звичайного режиму

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті нашого закладу!

/Files/images/DSC03306.JPG


Успіхи та досягнення кожної людини протягом її життєвого шляху тісно пов’язані з трудовою діяльністю і, звичайно, усвідомленим вибором професії. Дуже важливо розуміти жорстку реальність суспільного і виробничого середовища, бути конкурентоспроможним,здатним адаптуватися у певному колективі.

Тому у Братському професійно-технічномуучилищі №17 педагогічний колектив вважає основним завданням – підготувати випускників до різноманітних життєвих реальностей, допомогти їм самостверджуватися, усвідомити можливість працювати за улюбленою професією та добитисяросту професійної кар’єри.

Наші учні – це жителі Братського району, батьки яких в основному займаються сільськогосподарською діяльністю. Не в кожного з них є можливість отримати вищу освіту, яка дорого коштує в наш час.

Шановний абітурієнте !

Приходь до нашого училища та отримай робітничу професію. Це дасть тобі змогу знайти роботу та отримати вищу освіту за заочною формою навчання.

Допоможи собі сам!

Адже суспільство і час вимагають відкожного учня бути сучасним, ерудованим, наполегливим у досягненні своєї мети.

Приходь - та отримаєш професію недалеко від дому, старайся - та вступиш до ВНЗ, працюй - та матимеш високі досягнення у навчанні та майбутній роботі.

Братському професійно-технічному училищу №17 вже 50 років. В його стінах учні отримують робітничу кваліфікацію з різних професій.

Сьогодні це:підготовка трактористів, бджолярів, штукатурів, лицювальників-плиточників, швей, кухарів, електрогазозварників, слюсарів з ремонту автомобілів.

В училищі навчаються 252 учня, з ними працюють 19 викладачів та 22 майстра виробничого навчання. Саме педагогічному колективу учні вдячні за підготовку до майбутньої професії, за виховання доброти, милосердя, любові, культури поведінки.

Саме це допомагає випускникам жити в подальшому реальним повноцінним,різноманітним життям.

Важко зустріти в Братському районі сім`ю,доля якої не була би пов’язана з ПТУ№17.

Чекаємо на тебе, абітурієнте !

ГРАФІК

особистого прийому громадян

Заступником директора з навчально-виробничої роботи Сергієм Петровичем ВИГОРНИМ - щовівторка з 13.00 до 14.30.

Телефон довіри: (05131) 9-13-20, щоденно з 8.00 до 17.00.

Телефон "гарячої лінії": (05131) 9-13-20, четвер з 9.00 до 13.00.

/Files/images/2019/uriadoviy_portal.png

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.