Інформаційна година " Соборність України: від ідеї до сьогодення"

22 січня 1919 року ввійшло до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Щороку в цей день український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Саме 22 січня 101рік тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й ЗахідноукраїнськоїНародноїРеспубліки. Офіційно ж в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.

Патріотичне виховання є одним з пріоритетних напрямківроботибібліотеки Професійно-технічного училища №17, тож20 січнянапередодні Дня Соборності для учнів 23 групи в бібліотеці бібліотекарА.Тенетко провела інформаційну годину " Соборність України: від ідеї до сьогодення."

Переглянули презентацію фільму "Соборна та єдина -моя Україна",в якій висвітлено історію виникнення свята – Дня Соборності України, а й ознайомились з історичними фактами про Україну, пригадали видатних українців, дізналися про всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом яка відбулася 20 січня 1990 року, як символ духовної єдності людей східних і західних земель України. Відповідали на запитання літературно-історичної вікторини продемонструвавши свої не аби які знання з історії рідної держави.

/Files/images/2020/image001.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 71