Немає більшої сили ніж стійкість духу добровольця

До відзначення Дня українського добровольця 14 березня 2019 року в Братській центральній районній бібліотеці проведено годину мужності «Немає більшої сили ніж стійкість духу добровольця» для учнів ПТУ-17. Бібліотекар читального залу Н.В. Команівська розповіла присутнім про те, що з початком російської агресії проти України тисячі відданих українських синів і дочок шукали можливості йти добровольцями на фронт: «Всі вони стали солдатами, оскільки того вимагав борг – боронити рідну землю від ворога.

В ряди української армії добровольцями пішли і зовсім юні хлопці, і зрілі чоловіки, і ті, хто ніколи не тримав в руках автомат. Хтось в мирному житті був лікарем, дехто менеджером, кухарем, програмістом або ж студентом, котрий зовсім нещодавно покинув навчання. Тисячі звичайних українських громадян, залишивши власні справи, спочатку пішли на Майдан, висловлюючи протест проти антидержавної політики тодішнього вищого керівництва країни, а потім зі зброєю в руках першими протистояли озброєній до зубів російській армії».

Бібліотекар продовжила годину бесідою біля патріотичної панорами «Герої живуть поруч», де розміщені матеріали про учасників ООС Братщини та книги із нових надходжень: «Аеропорт» Сергія Лойко, «Анексія: острів Крим» Тараса Березовця, «Катастрофа і тріумф. Історії українських героів» Марії Семенченко, «Я - свідок. Записки з окупованого Луганська» Валентина Торби, та «Дороги війни». Вшанували і загиблих земляків в АТО земляків Володимира Бабенка, Григорія Береговенка, Віталія Нароженка та Юрія Спащенка.

День українського добровольця повинен став однією з основ, на якій зростатимуть і гартуватимуться нові покоління вільних українців, громадян незалежної України.

/Files/images/2019/image003-1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 240