«Вінок Великому Кобзареві»

Великі поети - вічні супутники свого народу і цілого людства.
Таким вірним і благородним супутником на дорогах століть став для України її гордість і слава - Т.Г.Шевченко. В ранньому дитинстві Т.Шевченко проймався гли-
боким захопленням від славного і героїчного минулого українського народу.

Його імя пов’язане з Україною. В ньому наша історія,наші мрії,наша надія. Він був справжнім народним співцем, бо з дитинства знав і любив простий український народ,знав його страждання,бо сам їх пережив,та закликав народ на боротьбу за світле майбутнє,до незалежності.

З нагоди 205-ї річниці від дня народженняТ.Г.Шевченка в бібліотеці професійно-технічного училища №17 протягом тижня учні училища мали змогу переглянути твори Кобзаря, які були представлені на книжковій виставці «Вінок Великому Кобзареві».

/Files/images/2019/image001.jpg

На літературній годині присвяченій поету побували учні 23 групи в Братській Центральній районній бібліотеці, де бібліотекар Н.Команівська познайомила їх з життям та творчістю духовного батька нації-так називають Т.Г.Шевченка.Переглянули фільм «Обличчя української історії»,та сфотографувалися коло виставки «Шляхами Великого Кобзаря» де його твори «Три літа», «Кобзар», «Вічний як народ», «Поетичне слово Кобзаря» надихають і сьогодні на роздуми. Учениця 23 групи Курнєва Альона читала вірш «Сон», «Заповіт».

/Files/images/2019/image003.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 240