День Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2014 року стало переломною датою надії на краще для всього українського народу.Народ пробудився,не залишився байдужим до майбутніх своїх дітей ,до своєї гідності та честі.

Герої Майдану вписали свою сторінку в нову історію української держави, а ті,хто загинув,залишаться навіки в памяті народу.

11лютого 2015 року Указом Президента України встановлено особливий пам’ятний день- «День Героїв Небесної Сотні.

19 лютого Братській центральній районній бібліотеці відбулася презентація виставки-память «А Сотню вже зустріли небеса», яка містить книги статті , фотодокументи, які частково відтворюють події майдану.

/Files/images/2019/image002-ns.jpg

Учасниками заходу були учні групи 11 ПТУ-17 які завітали разом з заступником директора з навчально-виховної роботи С.В.Білоіваненко.

БібліотекарГ.Безпалко розповіла про майдан, який став символом боротьби, символом прагнень українського народу до європейських цінностей. Найкращі сини і доньки віддали своє життя за нову Україну,вільну від корупції ,за Україну,з чесним та відповідальним політикумом,за Україну суверенну і незалежну. Вбиті в столиці Герої Небесної Сотні є прикладом для кожного свідомого українця. Ми маємо робити все від нас залежне,аби смерть героїв не була марною. Герої Небесної Сотні віддали життя за кожного із нас,поклавши душу і тіло на вівтар за свободу своєї країни. Ми це повинні пам’ятати.

В професійно-технічному училищі №17 учні запалили свічки памяті тим,кого нема,але пам'ять про них назавжди залишиться.Хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Вічна пам'ять героям!Слава Україні!

Кiлькiсть переглядiв: 242